LOGO Ticari Paket Programı

Logo Ticari Paket Programı modüler bir ön muhasebe ve genel muhasebe yazılımıdır. Logo Muhasebe Programı, piyasadaki diğer ön muhasebe programı ve genel muhasebe programları gibi tüm yasal zorunluluklara uygun olarak hazırlanmıştır. 25 yıldır kullanıcı istekleri doğrultusunda gelişmekte ve tecrübeler doğrultusunda çok hızlı ilerlemektedir. Logo yazilim ürünleri seçiminizde sitemiz size öncü olacaktır.Piyasada en çok kullanılan Logo LKS 2, Gold, Tiger ve diğer ticari paket programlar ismini sıklıkla duyduğunuz ürünlerdir. 150.000 'e yaklaşan kullanıldığı işletme sayısı ve 1.000.000 'un üzerinde bilgisayarda kulllanılıyor olması yaygınlığını ortaya koymaktadır.

img

GO Plus


img

Türkiye uygulama yazılımları pazarı lideri’ Logo Business Solutions’dan Türkiye koşullarına ‘En’ uygun ‘İş Uygulaması’: GO PLUS. GO PLUS, LOGO’nun binlerce KOBİ müşterisi ve iş ortaklarından gelen istekler, LOGO’nun ürün geliştirme stratejisi ve yenilikçi fikirlerinin birleşimi ile ortaya çıktı. GO PLUS, KOBİ’lerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir ERP paketi olmanın yanı sıra, en kolay, en hızlı, en uyumlu ve en akıllı çözümleri bünyesinde barındırıyor.


Tiger Plus

img

İşletmeleri Liderliğe Taşıyan Güç: Tiger Plus Geleceğin liderlerine özel çözüm. Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo Business Solutions’dan geleceğin liderlerine özel! İşletmeleri liderliğe taşıyacak, uluslararası standartlara ve Türkiye koşullarına’na en uygun ERP Yazılımı: Tiger Plus.Rekabetçi firmalar için ERP kavramını yeniden yorumlayarak farklı bir açılım sağlıyor.

Enterprise

img

Bilenlerin Tercihi.Tiger Enterprise Daha verimli olmak için her zaman en iyi olanla güç birliği. Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo Business Solutions’dan liderlere özel! Büyük işletmelerin sürdürülebilir verimliliğini destekleyen, uluslararası standartlara ve Türkiye koşullarınana en uygun ERP Yazılımı: Tiger Enterprise.

Start

img

LOGO START ile stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, banka ve müşteri bilgilerinin takibi, kontrolü ve analizleri kolaylıkla yapılabiliyor. Emlakçılar, sigortacılar, poliklinikler, kırtasiyeler, çiçekçiler, pastaneler, fırınlar, parfümericiler, yapı malzemesi satışı yapanlar, dersaneler, oto galerileri vb. gibi muhasebesini dışarıda takip eden tek kullanıcılı küçük işletmeler START ile günlük işlemlerini daha etkin ve verimli izleyip, yönetimini sağlıyorlar.

Bordro Plus

img

Bordro Plus; kurumun çalışanları için maaşlarının hesaplatılması, yasal raporların güncel mevzuata göre raporlanması ve çalışanların izin takibinin verimli olarak yapılmasını sağlar. Kurumun ücretlendirme politikalarına göre, tüm çalışanların toplu işlemler ile puantaj kartları oluşturulur.Neden Biz?

Internet Bilgisayar

Uzman Ekip

Teknik Servis Personelimizle işletmelere ve kurumlara yazılım ve donanım alanında paket çözümler sunmaktayız.

21+ Yıl

Firmamız yıllardır network teknolojileri, server sistemleri ve tüketim ürünlerinde doğrudan üretici firmalarla birlikte çözüm üreterek

Satış Sonrası Destek

Satış sonrasında da alanında uzman ekibimiz ile çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

Güncel Teknolojiler

Gelişen teknolojiyi ve sektörü takip edierek hizmetlerimizi de her zaman güncel tutuyoruz.

Yetkili Bayi

EXPER yetkili bayisiyiz.

Müşteri Memnuniyeti

Firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendisine vazife edinmiştir.